طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS

چرا طراحی اپلیکیشن موبایل ضروری می باشد. این سوالی است که ذهن خیلی از صاحبان کسب و کارها و استارت آپ ها را به خود مشغول کرده است. امروزه با توجه به توسعه و فراگیر شدن گوشی های هوشمند و اینترنت در تمامی جوامع بدون اغراق می توان گفت که موبایل یکی از ابزارهای جدایی ناپذیر زندگی امروز می باشد و نفوذ آن در بین کاربران، هر کسب و کاری را به این فکر می اندازد که راهی جز حضور در این بستر وجود نخواهد داشت.

کاسپین سایت با طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS بصورت کاملا حرفه ای و نیتیو این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا با توجه به نوع فعالیت خود بتوانند ارایه و فروش خدمات و محصولات خود را با اثر گذاری بیشتر در دنیای موبایل و تبلت داشته باشند.

جدیدترین نمونه کارها

عوامل مهم در طراحی اپلیکیشن حرفه ای

  • طراحی اپلیکیشن حرفه ای باید نیتیو برنامه نویسی شود

تیم برنامه نویسان اپلیکیشن ما با همکاری تیم تخصصی طراحی سایت در کاسپین سایت با ایجاد پنل های تحت وب با کاربری بسیار راحت و تمامی امکانات مورد نیاز اپلیکیشن مورد درخواست شما را بصورت کاملا نیتیو توسعه می دهند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که اپلیکیشن های توسعه داده شده دارای بهترین کیفیت و بالاترین سرعت و عدم استفاده از هیچگونه وب ویویی خواهد بود.


  • طراحی اپلیکیشن اندروید با زبان برنامه نویسی جاوا

ساخت اپلیکیشن اندروید در محیط برنامه نویسی اندروید استودیو و زبان برنامه نویسی جاوا انجام می شود که حداقل ورژن سیستم عامل اندروید 4.2 برای آن در نظر گرفته خواهد شد. در طراحی اپلیکیشن اندروید از تمامی امکانات و استاندارد های اندروید مانند Material Design استفاده می شود تا اپلیکیشن نهایی دارای ساختار یکپارچه با سایر بخش های این سیستم عامل گردد.


  • طراحی اپلیکیشن IOS با زبان برنامه نویسی سوئیفت

ما در ساخت اپلیکیشن ios از محیط برنامه نویسی ایکس کد و زبان برنامه نویسی سوئیفت استفاده می کنیم و حداقل ورژن سیستم عامل ios نسخه 10 خواهد بود که روی بیش از 98 درصد از دستگاه های IOS بدون هیچ مشکلی اپلیکیشن نصب و اجرا می شود.