ایجاد بک لینک

ایجاد بک لینک یا اصلاحا لینک بیلدینگ می بایست بصورت طبیعی و عادی از سایتهای معتبر و مرتبط با موضوع فعالیت و همچنین شبکه های اجتماعی، سایت های ویدیویی و بلاگ ها انجام گردد. توجه به این نکته مهم است که برای لینک بیلدینگ حتما باید استراتژی مدون و مشخصی داشته باشید چرا که انجام اشتباه این کار خسارات جبران ناپذیری را به سئو و رنکینگ سایت شما خواهد زد. در این راستا کاسپین سایت با بررسی کامل سایت و آنالیز کلمات کلیدی پس از آنکه تمامی استانداردهای Onsite SEO را بررسی کرد اقدام به ایجاد استراتژی تبادل لینک خواهد کرد.

ما ابتدا فهرستی از سایتهای معتبر و مرتبط با فعالیت شما را مشخص و مدون می کنیم، این سایتها می توانند انجمن ها، دایرکتوری ها، سایتهای خبری، بانک های اطلاعاتی، سایتهای جامع و حتی وبلاگهای معتبر باشند. پس از مشخص کردن سایتها بر اساس نوع هر سایت و آنالیز کلمات کلیدی مشخص می گردد هر کیورد در چه سایتی باید بک لینک شود و بر این اساس اقدام به ایجاد محتوا درست و اصولی کرده به گونه ای هم از نظر استانداردهای گوگل و هم از نظر کاربر محتوایی با ارزش باشد و اقدام به ثبت محتوا و لینک گرفتن با کلمه کلیدی به وب سایت خواهیم کرد.

لینک بیلدینگ یک طرفه از سایتهای معتبر که با Anchor Link انجام می گردد معتبرترین و با ارزش ترین نوع لینک دهی می باشد که تاثیر زیادی روی سئو سایت خواهد داشت. تمامی تلاش کاسپین سایت ایجاد لینکهایی با ارزش بالا و کاملا طبیعی می باشد تا بیشترین تاثیر را در رنکینگ و رتبه سایت شما داشته باشد.

لینک بیلدینگ از طریق شبکه های اجتماعی:

این نکته مهم را بخاطر بسپارید آینده دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی خواهد بود و در حال حاضر نیز فعالیت در شبکه های اجتماعی تاثیر بسیار زیادی در ارتقاء رتبه و ارزش سایت شما در موتورهای جستجو دارد. تولید محتوای مداوم و صحیح و شیر در شبکه های اجتماعی و ایجاد لینک بین شبکه های اجتماعی و وب سایت یکی از مهمترین فاکتورها در بهینه سازی سایت می باشد.

توجه به تمامی شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین، یوتیوب یا آپارات هر کدام به نوبه خود در ایجاد استراتژی تبادل لینک تاثیر خواهند داشت و مجموعه تمامی این فعالیتها در کنار هم ارزش سایت شما را در موتورهای جستجو ارتقاء خواهد داد.

کاسپین سایت با انجام اصولی و علمی لینک بیلدینگ تمامی مراحل Offsite SEO شما را بر اساس بودجه مشخص شده مدیریت و هدایت می کند تا بتوانید ارزش واقعی کسب و کار خود را از طریق طراحی سایت حرفه ای و بازاریابی اینترنتی ارتقاء دهید.