چگونه طراحی سایت را برای مرورگرهای مختلف انجام دهیم.

آنچه در طراحی سایت تهران و طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، طراحی سایت بر اساس استانداردهای مرورگرهای مختلف می باشد. اگرچه مخاطبان شما ممکن است متفاوت باشند، شما می توانید وب سایت هایی را که در Safari در iPhone و iPad ظاهر می شوند ایجاد کنید بدون اینکه به طراحی صفحات در هنگام مشاهده در هر یک از محبوب ترین مرورگرهای اینترنتی در اینترنت آسیب برسانید.

اگر می خواهید یک وبسایت شگفت انگیز با قابلیت های بسیار مفید طراحی کنید، می توانید صفحات وب خود را با کد طراحی کرده و آنها را در مرورگرهای وب به وب سایت خود بازدید کنید.

ایده خوبی است که طرح های خود را با استفاده از دو نسخه جدید هر یک از مرورگرهای محبوب بر روی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها بررسی کنید. در زمان نوشتن این مطلب، مرورگرهای زیر محبوب ترین ها بودند - و آنهایی که برای طرح تست و طراحی شما مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

  • Chrome: Versions 7, 8, 9
  • Firefox: Versions 3.5, 3.6, 4.0
  • Internet Explorer: Versions 8, 9
  • Opera: Versions 10, 11
  • Safari: Versions 4, 5

تنظیمات مهم در طراحی سایت برای مرورگرهای مختلف

اگر مطمئن نیستید که مرورگرهایی که بازدیدکنندگان شما از آنها استفاده می کنند، احتمالا می توانید با مشاهده پرونده های ترافیک از وب سایت خود آنها را پیدا کنید. اکثر سایت ها راهی برای ردیابی ترافیک دارند و با جستجو در ابزارهای مربوط به وب شما می توانید ببینید که کدام مرورگرها و دستگاه ها از سایت شما بازدید می کنند. یک راه عالی برای ردیابی ترافیک Google Analytics است که شما میتوانید به صورت رایگان به هر سایت اضافه کنید تا منابع ترافیک را ردیابی کنید، اندازه گیری کنید که مرورگرها از سایت شما بازدید می کنند، و همچنین بسیاری از چیزهای دیگر. در این شکل، شما می بینید که چگونه Google Analytics لیست انواع مرورگرها و دستگاه ها را به یکی از وب سایت های ما می فرستد.

الگوهای ترافیکی و استفاده از مرورگر در طول زمان تغییر می کند، بنابراین مطمئن شوید که گزارش های خودتان را به صورت منظم بررسی کرده و کد خود را با هر نسخه جدید مرورگر تست کنید. درک بازدیدکنندگان خود میتواند به شما کمک کند مسیری را که برای سایت شما مناسب است، انتخاب کنید.

مقایسه HTML و CSS پشتیبانی بین مرورگرهای وب

هنگامی که شما وب سایت های آیفون و آی پد را ایجاد می کنید و بازدید کنندگان وب سایت شما یکی از این دستگاه ها هستند، می توانید مطمئن باشید که آنها دارای آخرین نسخه Safari هستند که یکی از بهترین مرورگر ها برای پشتیبانی از آخرین ویژگی های HTML5 و CSS 3 است.

اگر قصد دارید صفحات را با کد مناسب برای مرورگرهای مناسب طراحی کنید، باید شناسایی کنید که کدام مرورگر چه برچسبهایی را پشتیبانی می کند. خوشبختانه، تعدادی زیادی از منابع آنلاین به شما کمک می کند، از جمله اینکه آیا می توانم از آن استفاده کنم یا نه

0