طراحی سایت زعفران در دنیای رقابتی این محصول

اگر در کار زعفران هستید و ارزش این محصول را می دایند پس معطل نمانید و برای طراحی سایت زعفران هر چه سریعتر اقدام کنید تا با فروش این محصول با ارزش طلا درو کنید."طراحی سایت زعفران" برای تاجران و خرده فروشان ایرانی که در تجارت این محصول با ارزش دست دارند، اهمیت بسزایی دارد تا بتوانند جای خود را در بازار پر سود زعفران (طلای سرخ) جهان مستحکم کنند.

اگرچه بر همگان آشکار است که ایران اصلی ترین تولید کننده زعفران جهان است، اما از این نکته نباید غافل شد که کشورهای دیگری هم که حتی شرایط کاشت زعفران را ندارند، اکنون تمام قد در تلاش برای ورود به این بازار هستند.

شاید به ذهنتان خطور هم نکرده باشد، اما اگر بگوییم افغانسان چندسالی است که در تولید زعفران در سطح جهانی حرفهای زیادی برای گفتن دارد، اصلاً تعجب نکنید.

زعفران که گیاهی از تیره زنبقیان است به دلیل برخوردار بودن از ویژگی هایی همچون سرخوشی داشتن امروزه مورد توجه بسیاری از شرکت‌های دارویی جهان است و از آن به عنوان ماده ضد افسردگی استفاد می‌کنند.

با "طراحی سایت زعفران" شما هم می توانید در بازار جهانی نقش ایفا کنید و هم از بازار داخلی ایران که همواره از زعفران به عنوان طعم دهنده مواد غذایی و همچنین برای استفاده در برخی صنایع دیگر استفاده می کنند، برخوردار شوید.

جالب است بدانید که این محصول حتی در رنگ پارچه‌ها و همچنین در طب سنتی به عنوان مُسکن کاربرد زیادی دارد.

طراحی سایت زعفران

کاربرد زیاد زعفران که اکنون باعث شده کشورهایی مانند چین و افغانستان نیز به آن روی بیاورند، نیازمند بکارگیری استراتژیهایی است که سهم ایران را از بازار این محصول محروم نسازد.

یکی از این استراتژیها که می تواند حضور ایران در بازار داخلی و همچنین بازار جهانی را توسعه دهد، طراحی سایت زعفران است.

با طراحی سایت زعفران علاوه بر اینکه می توان به معرفی این محصول مهم و با ارزش پرداخت و هم با معرفی ایران به عنوان کشوری که اکنون در بیشتر استان های آن امکان کاشت زعفران وجود دارد با سایر کشورهای که به تازگی وارد این تجارت شده اند رقابت کرد.

در حال حاضر بیش از 350 تن زعفران که نزدیک به 90 درصد کل تولیدی جهان است در ایران کاشت می شود

در سال 2016 ایران با تولید 336 تن زعفران در رتبه اول تولید، هند با 22 تن در رتبه دوم، یونان با 7.2 تن در رتبه سوم، افغانستان با 6 تن در رتبه چهارم، مراکش با 2.6 تن در رتبه پنجم، اسپانیا با 2.3 تن در رتبه ششم و ایتالیا و چین هر کدام با تولید یک تن در رتبه های هفتم تا هشتم جهان قرار داشتند.

نتیجه گیری

حضور این رقبا نشان می دهند که اگرچه سهم آنها از بازار کم است اما از هم اکنون باید آنها را جدی گرفت و با بکارگیری فناوریهای نوین و همچنین زیرساخت هایی همچون "طراحی سایت زعفران" و سایر فناوریهای مورد نیاز از جایگاه واقعی ایران در این بازار صیانت کرد.

0