طراحی سایت شرکتی

کاسپین سایت بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت در زمینه طراحی سایت شرکتی می باشد، ما با بیش از 800 نمونه موفق طراحی سایت شرکتی در تمامی صنایع اععم از کارخانه های تولیدی، شرکتهای نفتی و پتروشیمی، شرکتهای بازرگانی، شرکتهای خدماتی، شرکتهای حمل و نقل، صنایع غذایی، صنایع فولاد، صنایع پایه، شرکتهای ساختمانی و EPC، صنایع غذایی، موسسات آموزشی و ... با گستره ای از مخاطبات و کارفرمایان که هر یک تجربه ای گرانبها را در طول سالیان فعالیت شرکت برای ما فراهم آورده اند توانسته ایم به یکی از موفق ترین شرکتها در این زمینه تبدیل گردیم.

ما با آنالیز فعالیت ها، محصولات و خدمات هر شرکت و با توجه به اهداف تعیین شده و نیازهای مطرح شده برای هر پروژه طراحی سایت شرکتی اقدام به تحلیل و آنالیز مخاطبان، رقبا و شرکای تجاری می کنیم و بر اساس نیازهای تعریف شده نقشه راه را به کارفرما ارایه می دهیم. توجه به این نکته که اجرای سایت فقط راه اندازی یک وب سایت نمی باشد می تواند نقطه تمایز شما نسبت به دیگر رقبا گردد. کاسپین سایت با این نگاه در کلیه پروژه های خود برای هر کارفرما این امکان سنجی را انجام می دهد تا در نهایت وب سایتی موفق و منحصر به فردی را که بتواند در تمامی جنبه ها قابل رقابت باشد ایجاد نماید.

هدف اصلی در این حوزه معرفی هرچه بهتر شرکت، محصولات و خدمات می باشد بگونه ای که پس از جذب بازدید کننده بتوانیم اطلاعات جامع و کاملی را از فعالیت شرکت به آن بدهیم. ما در طراحی سایت شرکتی تمامی تلاش خود را انجام می دهیم تا با طراحی خاص و منحصر به فرد و با رعایت کلیه استانداردهای سئو بتوانیم جایگاه مناسبی را برای شما در رقابت آنلاین ایجاد کنیم.

امکانات سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی برای هر شرکت بر اساس نوع فعالیت و بازار هدف مورد نظر، امکانات و ویژگی های خاص خود را دارد. به عنوان مثال برخی از شرکت ها محصول محور بوده و تولید کننده می باشند و معرفی محصولات به بهترین شکل به گونه ای که کاربر براحتی بتواند اطلاعات کامل محصولات را دریافت کرده و مقایسه و انتخاب نماید از نقاط برجسته در طراحی سایت این گونه شرکت ها می باشد. به یاد داشته باشید که شما فقط 8 تا 10 ثانیه فرصت دارید تا مخاطب خود را مجاب به ماندن و گشتن در وب سایت نماید. پس وقت طلایی شما 8 ثانبه ابتدایی بازدید مخاطب خواهد بود.

امکانات سایت شرکتی شرکت هایی که فعالیت آنها در حوزه پروژه می باشد مهمترین فاکتور در سایتشان، معرفی کامل پروژه ها و دسترسی مخاطب و اطلاع رسانی کامل در این خصوص می باشد، امکانات سایت شرکتی برای اینگونه شرکتها بر اساس توانمندی ها، نیروهای متخصص نرم افزاری و سخت افزاری و رزومه شرکت می باشد. برای شرکت ها بازرگانی و حمل و نقل مسئله کمی فرق می کند، در این حوزه شاید آن چیزی که برای بازدید کننده سایت مهم باشد خدمات و حوزه جغرافیایی است که اینگونه شرکت ها ارایه می دهند. بنابراین برای طراحی سایت اینگونه شرکت ها معرفی هرچه بهترین حوزه های فعالیت و خدمات از مهم ترین فاکتورها خواهد بود.

در نهایت هدف ما افزایش ترافیک سایت و بازدید کننده و در نهایت تماس بازدید کننده سایت با شرکت شما می باشد، لذا ما در طراحی وب سایت برای هر شرکت بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای اقدام به ایجاد پروژه ای خاص کرده و سایت شرکت شما را به گونه ای طراحی می کنیم که تمامی نیازهای شما را در بازار هدف پوشش دهد.