ساخت فروشگاه اینترنتی

به جرات ادعا می کنیم که ما معتبرترین شرکت طراحی سایت در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که ساخت فروشگاه اینترنتی را بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز مشتری طراحی و برنامه نویسی می کنیم. امروزه با توجه به توسعه کسب و کارهای آنلاین و گرایش بیشتر مردم به استفاده از اینترنت در جهت تهیه ملزومات مورد نیاز خود، ساخت فروشگاه اینترنتی جهت توسعه کسب و کار امری ضروری برای صاحبان مشاغل مختلف در هر حوزه ای می باشد. فروشگاهی که کاربران در آن به راحتی بتوانند محصولات خود را انتخاب کرده باهم مقایسه کنند و اطلاعات فنی کامل محصولات را دریافت کرده و با دیدی باز و انتخابی درست اقدام به خرید نمایند.

ما با تکیه بر سالها تجربه در زمینه طراحی سایت اقدام به ایجاد بستری کاملا مطمئن در جهت طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی نمودیم تا بتوانیم تمامی نیازهای شما و کاربران شما را پوشش دهیم. از ویژگی های مهم کاسپین وب در طراحی فروشگاه انجام کلیه مراحل بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد. ما ابتدا تمامی نیازهای شما را جمع آوری کرده و تمامی عملکرد فروشگاه را شبیه سازی می کنیم و پس از آنالیز کلیه نیازهای و الگوریتم های فروش، تخفیف، جستجوها، دسترسی کاربران به محصولات و دیگر امکانات مورد درخواست واحد گرافیک، طرح صفحات فروشگاه اینترنتی را طراحی کرده که پس از تایید بصورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی می گردد.

جدیدترین نمونه کارها

مراحل اجرا و تکمیل فروشگاه اینترنتی

پس از تکمیل طراحی فروشگاه اینترنتی کلیه مراحل شامل انجام کلیه تست های امنیتی، دریافت اینماد، اتصال به درگاه بانک، ارتباط با پنل پیامک و پنل ایمیل، محاسبه تمامی موارد مورد درخواست در فاکتور شامل مالیات بر ارزش افزوده، تخفیفات، امتیاز های خرید، محاسبه هزینه های ارسالی کالا و در نهایت پیاده سازی تمامی گزارشات مورد نیاز در فروشگاه اینترنتی برنامه نویسی و آپلود خواهد شد.

یکی از مهمترین مزیت های کاسپین وب در ساخت فروشگاه اینترنتی اختصاصی توسعه های آینده فروشگاه شما می باشد که بسیار حاثز اهمیت خواهد بود و این امکان را به شما می دهد تا هر تغییر و امکاناتی را که بخواهید در فروشگاه خود ایجاد نمایید با کمترین زمان و هزینه کلیه درخواستهای جدید شما قابل انجام خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت های ما طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی است که با برنامه نویسی وب سرویس ها انجام می گیرد و این امکان را به شما می دهد تا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود را در دو نسخه اندروید و IOS بصورت کاملا نیتیو و مرتبط با بانک اطلاعات جامع سایت و کاملا سینک شده و دوسویه داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس

فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس یکی از امکاناتی است که می توانید در طراحی سایت فروشگاهی داشته باشید، در این بخش ما با طراحی پنل تامین کنندگان و برنامه نویسی انواع سطوح دسترسی تامین کننده به شاخه ها، برندها و محصولات و امکاناتی که در حوزه بازاریابی در اختیار تامین کننده قرار می دهیم این امکان را در فروشگاه شما ایجاد می کنیم تا دیگر تامین کنندگان از بستر سایت شما اقدام به رقابت و فروش محصولات خود نمایند.

در این راستا شما به عنوان مدیر ارشد فروشگاه می توانید انواع سطوح دسترسی و میزان پورسانت فروش و دیگر امکانات را تنظیم نموده و در بازه های زمانی تعریف شده پس از فروش کالا اقدام به تسویه حساب با تامین کننده بنماید. از مزایای فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس عدم نیاز به هزینه های زیاد تامین و انبار کالا می باشد. علاوه بر این تمامی گزارشات فروش، تسویه حساب، میزان بازدید کالاها و ... در پنل تامین کننده و مدیریت ارشد فروشگاه در نظر گرفته شده است.

امکانات فروشگاه اینترنتی