بهینه سازی سایت

آنالیز کلمات کلیدی با پروسه تولید محتوا ارتباط مستقیم دارد. از مهمترین فاکتورهای تولید محتوا، آنالیز کلمات کلیدی در جهت بهینه سازی سایت است. در نظر داشته باشید استفاده از کلمه کلیدی مناسب می تواند شما را در کسب و کار آنلاین تان موفق و بی توجهی به آن می تواند ضرر بزرگی برای کسب و کارتان بهمراه داشته باشد یا حتی آن را با شکست مواجه کند.

با آنالیز کلمات کلیدی می توانید پرطرفدارترین کلمات کلیدی خود را شناسایی کنید و بدانید که چه کلمات و عباراتی را برای تولید محتوا به کار بگیرید. حتی می توانید در رابطه با علاقمندی مخاطبان اطلاعات بیشتری کسب کنید. سخت ترین بخش طراحی سایت مراحل بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. به یاد داشته باشید که انتخاب مناسب کلمات کلیدی شانس شما را برای ظاهر شدن در صفحات اول نتایج گوگل تا حد زیادی افزایش می دهد

هدف ما قرار دادن سایت شما در بالا ترین رتبه گوگل و افزایش رنكینگ سایت شما در گوگل است.

شرکت طراحی سایت کاسپین سایت با استفاده از تجربه چندین ساله در زمینه آنالیز کلمات کلیدی سایت شما را تحلیل کرده و کلمات کلیدی را بطور صحیح در وب سایت شما به کار می برد تا وب سایت شما را به موتور های جستجو معرفی کند. تیمهای تخصصی ما پس از انتخاب کلمات کلیدی، کلمات مورد نظر را بر اساس الگوریتم های گوگل در جایگاه های مختلف متن و متا تگ های سایت قرار داده و پس از بهینه سازی سایت بر این اساس سایت شما را به موتورهای جستجو معرفی می کنند.

چگونه کلمات کلیدی مناسب برای سایت خود انتخاب کنید:

  • آنالیز کلمات در ابزار گوگل: کلمات کلیدی را انتخاب کنید که بر اساس آنها می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش دهید.
  • انتخاب کلمات کلیدی: کلمات کلیدی لیست شده را بر اساس صفحات اولویت بندی کنید
  • استفاده از کلمات کلیدی: کلمات کلیدی را براساس الگوریتم های گوگل در جایگاه های مختلف محتوای سایت استفاده کنید

آنالیز کلمات کلیدی و انتخاب مناسب کلمات در طی چندین مرحله صورت می گیرد

  • اهداف وب سایت هدف
  • آنالیز الگوی رفتاری محدوده کاربران هدف
  • آنالیز رقبا
  • آنالیز نتایج موتورهای جستجو
  • تعریف کلمات کلیدی اولیه شامل چند صد کلمه کلیدی
  • بررسی و انتخاب مجدد از بین کلمات کلیدی اولیه
  • بررسی وضعیت کلمات کلیدی منتخب و انتخاب کلمات کلیدی نهایی

لازم به توضیح است که برای وب سایت خود گستره ای از کلمات کلیدی هدف را انتخاب نماید و فقط به چندین کلمه کلیدی اصلی بسنده نکنید، توجه به این نکته که هر کلمه کلیدی هدف می تواند بازدید کننده و مخاطبی را که دنبال کننده خدمات و محصولات شما است را به سایت شما بیاورد می تواند تاثیر بسزای در انتخاب کلمات کلیدی داشته باشد. ضمن اینکه شانس قرار گرفتن سایت شما در رتبه های بالای گوگل با کلمات کلیدی ثانویه بیشتر می باشد که همین امر به افزایش رنکینگ و رتبه سایت شما با کلمات کلیدی اصلی کمک خواهد کرد.


آنالیز کلمات کلیدی

توجه به این نکته مهم است که جهت کسب رتبه های بالا در گوگل بر اساس کلمات کلیدی هدف استمرار در تولید محتوای اصولی و صبر و زمان از فاکتورهای مهم می باشد. همیشه به یاد داشته باشید در بحث سئو هیچوقت عجله نکنید.

کاسپین سایت با استفاده از ابزارهای گوگل که در اختیار شما قرار می دهد به شما این امکان را می دهد تا پس از تولید محتوای سایت بر اساس کلمات کلیدی نهایی نتایج کسب شده توسط وب سایت در موتورهای جستجوی مختلف در بازه های زمانی مختلف بررسی کنید تا بر اساس نتایج بدست آمده در صورت نیاز در خصوص کلمات کلیدی نهایی تصمیمات لازم که ممکن است منجر به تقویت، اصلاح و یا حذف کلمه کلیدی گردد، را بگیرید.