بهینه سازی سایت

سئو لازمه هر وب سایت در حین و پس از انجام پروژه طراحی سایت جهت دیده شدن توسط مخاطبان است، سئو سایت شامل تکنیک هایی است که رتبه بندی وب سایت را بر مبنای کلمات کلیدی خاص در موتورهای جستجو بهبود می بخشد. هنگامی که کاربران به دنبال مطالب خاصی به جستجو مشغولند، برای یافتن مطالب مورد نظر خود با درج کلمه یا کلمات مرتبط (Keywords) با آن موضوع در موتورهای جستجو شروع به کاوش می نمایند.

هدف از بهینه سازی سایت، افزایش و بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل است. موتورهای جستجو صفحات وبی را که در آنها از کلمه یا کلمات مرتبط استفاده شده لیست می کنند. بالاترین رتبه هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای قوائد و دستورالعملهای موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه می گردد. سئو از دیگر خدماتی است که توسط کاسپین سایت ارائه می گردد. اگر به دنبال افزایش بازدید سایت، ورود بازدید کنندگان از گوگل و در نتیجه فروش بیشتر از طریق سایت هستید، شرکت طراحی سایت کاسپین سایت٬ انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه وب سایت شما خواهد بود.

توجه به این نکته بسیار حاثز اهمیت می باشد که بهینه سازی سایت جزوی از طراحی وب سایت می باشد که به آن Onsite SEO می گویند و این باور اشتباه است سایتی که بر مبنای اصول سئو طراحی نشده را پس از تکمیل و ورود اطلاعات بهینه سازی کرد. یکی از مهمترین فاکتورها چیدمان محتوایی درست در طراحی است، اینکه محتوا و لینک های وب سایت بر اساس کلمات کلیدی آنالیز شده باشد و پس از محاسبه چگالی کلمات کلیدی و تعیین استراتژی لندینگ پیج ها، وب سایت با رعایت کلیه استانداردهای گوگل طراحی و برنامه نویسی گردد. در صورتی که سئو برای شما اهمیت دارد حتما این نکته را مدنظر قرار دهید که از مراحل ابتدایی آنالیز و تحلیل وب سایت می بایست تمامی استاندارهای Onsite SEO در سایت شما رعایت گردد.

خدمات بهینه سازی کاسپین سایت

 • آنالیز کلمات کلیدی

  مهمترین پروسه افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو آنالیز کلمات کلیدی است. انتخاب صحیح کلمات کلیدی کمک شایانی به افزایش بازدید هدفمند سایت شما خواهد کرد.

 • تولید محتوا

  تولید محتوای اصولی بر اساس کلمات کلیدی و استانداردهای گوگل مهمترین فاکتور در افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک سایت خواهد داشت.

 • ابزارهای گوگل

  گوگل آنالیتیکس و گوگل وب کنسول دو ابزار مهم و کاربردی برای آنالیز وب سایت و بازدیدکنندگان می باشد که استفاده صحیح از آنها تاثیر بسزایی در بهینه کردن سایت خواهد داشت.

 • تبلیغات شبکه های اجتماعی

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی را به جرات می توان مهمترین و تاثیرگذارترین فاکتور در بهینه سازی وب سایت دانست. اگر در شبکه های اجتماعی حضور ندارید همین امروز اقدام کنید.

 • ایجاد بک لینک

  توجه به این نکته بسیار مهم است که برای ایجاد بک لینک می بایست حتما استراتژی صحیحی را برنامه ریزی کنید، بک لینک های غیر اصولی خسارات زیادی را به رنکینگ سایت وارد می کند.

 • افزایش ترافیک سایت

  به خاطر داشته باشید که افزایش بازدید و فروش از طریق سایت شما زمانی محقق می گردد که افزایش ترافیک سایت بصورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده انجام پذیرد.

کاسپین سایت با ایجاد وب سایت بر اساس استاناردهای گوگل و پس از آن با تعیین و آموزش استراتژی تولید محتوای اصولی و فعالیت صحیح در شبکه های اجتماعی و ایجاد لینک هایی با ارزش بالا سایت شما را با کلمات کلیدی هدف در بازه زمانی مشخص در رتبه های بالای گوگل قرار می دهد. توجه داشته باشید که سئو یک همکاری دو طرفه بین کاسپین سایت و شما خواهد بود که شامل دو بخش Onsite SEO و Offsite SEO می باشد. رعایت تمامی استانداردها کمک شایانی به افزایش رتبه سایت شما و در نهایت افزایش بازدید هدفمند و افزایش فروش خواهد کرد.