به جرات می توان گفت پشتیبانی سایت بیش از طراحی سایت اهمیت دارد. وب سایت شما ویترین نمایش تمام کسب و کار و توانمندی های شما می باشد و در بسیاری از کسب و کارهای آنلاین به جرات می توان گفت که وب سایت تمام درگاه درآمدزایی و دفتر کار یا مغازه شما می باشد. لذا توجه به پشتیبانی سایت بسیار حاثز اهمیت بوده و در انتخاب شرکت طراحی سایت یکی از مهم ترین دلایل می باشد.

کاسپین سایت با ایجاد بخش پشتیبانی و نگهداری سایت علاوه بر ارایه خمات گارانتی یک ساله رایگان در تمامی قراردادهای خود، بصورت سالیانه خدمات پشتیانی و نگهداری سایت را بر اساس پلن های مختلف و مورد نیاز مشتریان خود تمدید می نماید.

خدمات پشتیبانی سایت:

 • پشتیبانی فنی:

  هر وب سایت توسعه یافته شده در ابتدای کار شاید دچار خطا و ایراد باشد و رفع آنها در اسرع وقت یکی از مهم ترین خدماتی است که بایست انجام گیرد ضمن اینکه تا زمان بهره بردای کامل هر سایتی امکان برخی تغییرات جزئی و بعضا کلی وجود دارد، برخی از این تغییرات نیز ممکن است در مرور زمان بر اساس بازخوری که از کاربران سایت دریافت می گردد مورد درخواست باشد. بنابراین مهم ترین نکته در پشتیبانی، بخش فنی آن است که بتواند در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان درخواستهای شما را در اجرایی نمایند و کاسپین سایت این اطمینان خاطر را به شما می دهد که جهت توسعه سایت خود نیازی به تغییر شرکت طراح سایت و یا برنامه سایت ندارید و کلیه تغییرات گرافیکی، ساختاری و نیازهای شما را در سایت طراحی شده اعمال خواهد کرد.
 • پشتیبانی محتوایی:

  در این زمینه تیم تولید محتوای کاسپین سایت می توانند بر اساس نوع فعالیت وب سایت شما نسبت به بروز رسانی محتوای سایت شما شامل محصولات، خدمات، بخش های اخبار و مقالات اقدام نمایند و محتوایی اصولی بر اساس استاندارهای گوگل و کلمات کلیدی که تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت خواهند داشت را انجام دهند.
 • پشتیبانی امنیتی:

  برای تمامی کسب و کارهای آنلاین حفظ و نگهداری و امنیت اطلاعات و داده های سایت از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. کاسپین سایت علاوه بر رعایت کلیه توابع امنیتی در برنامه نویسی سایت با در اختیار داشتن سرورهای اختصاصی که مختص مشتریان می باشد و همچنین بک آپ گیری دوره ای و مانیتورینگ پیوسته سایت و سرور تمامی تلاش خود را در جهت جلوگیری از هرگونه نفوذ غیر مجاز را خواهد گرفت.
 • پشتیبان گیری و آموزش:

  یکی از مهمترین خدماتی که ما در مراحل مختلف پشتیبانی و نگهداری سایت انجام می گیرد بخش های بک آپ گیری و پشتیبان گیری از بانک اطلاعات وب سایت و همچنین خود سایت در بازه های زمانی مشخص است که بصورت دوره ای انجام می شود. همچنین با توجه به اینکه ممکن است نیروهای مدیریت سایت شرکت شما تغییر کنند و یا اینکه در زمان های حساس کاری شما در دسترس نباشند ما همواره خدمات آموزش پنل مدیریت سایت و راهنمایی در خصوص کاربری سایت را در دوره پشتیبانی به شما ارایه می دهیم.

هدف اصلی کاسپین سایت در بخش پشتیبانی، اطمینان خاطر شما از عملکرد صحیح وب سایت در کنار توسعه سایت جهت ارتقاء ارزش برندتان در رقابت با دیگر رقبا در بستر اینترنت می باشد.