افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین و ضروری ترین فاکتورها در بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا می باشد. در حال حاضر در رقالت آنلاین وب سایتی موفق به فروش بیشتر خواهد شد که ترافیک هدفمند و واقعی داشته باشد. در این راستا کاسپین سایت با نگاهی دقیق و اصولی راهکارهای مختلفی را جهت افزایش آمار بازدید سایت خواهد داشت.

افزایش آمار بازدید سایت در صورتی می توان برای کسب و کار شما فروش بیشتری را به ارمغان بیاورد که بر اساس بازدیدکننده واقعی و هدفمند برنامه ریزی شده باشد. بنابراین ما در این راستا افزایش ترافیک سایت را بر اساس نوع کسب و کار و اهداف تعیین شده برای هر وب سایت طراحی شده بصورت اختصاصی برنامه ریزی و اجرا می نمایم تا در نهایت این افزایش بازدید منجر به افزایش سفارش و فروش از طریق وب سایت گردد

خدمات افزایش آمار بازدید سایت:

  • طراحی و بهینه سازی سایت: یکی از مهم ترین و پایدارترین فعالیت هایی که می بایست در راستای افزایش هدفمند بازدیدکنندگان سایت انجام دهید طراحی سایت حرفه ای بهمراه سئو می باشد. توجه داشته باشید در صورتی که سایت شما با کلمات کلیدی در رتبه های بالای گوگل باشد بصورت ثابت ترافیک هدفمند و با ارزش خواهید داشت
  • تبلیغات کلیکی گوگل: در این روش شما با پرداخت هزینه به گوگل می توانید در صدر نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید و کاربرانی که در جستجوی خدمات و محصولات شما هستند را به سایت خود هدایت نمایید. این روش یکی از موثرترین و پر بازده ترین روش های تبلیغات اینترنتی می باشد و تنها نکته آن هزینه بر بودن آن نسبت به سئو سایت خواهد بود
  • بازاریابی محتوا: توجه به این نکته مهم است که گوگل بر اساس محتوای تولید شده سایتها را رتبه بندی می کند و کاربران بر اساس محتوای ارزشمند سایت شما را در مقایسه با دیگر رقبا انتخاب می کنند. در صورتی که محتوای سایت شما با نتیجه جستجو مغایرت داشته باشد و نیاز کاربر را برطرف نکند در نهایت منجر به خروج کاربر و عدم دستیابی به نتیجه واقعی خواهد شد.
  • تبلیغات شبکه های اجتماعی: امروزه شبکه های اجتماعی از جایگاه ویژه ای در بین کاربران برخوردار هستند و بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی مختلف شامل Linkedin, Facebook, Instagram و دیگر شبکه های اجتماعی حضور دارند لذا تداوم حضور شما در شبکه های اجتماعی سیر زیادی از مخاطبان را تحت پوشش قرار خواهد داد.
  • تبلیغات ویدیویی و تصویری: از سایتهای اشتراک گذاری ویدیو و تصویر غافل نشید، امروزه حتی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز به اهمیت این موضوع پی برده اند و مدام در حال افزایش امکانات خود در بخش ویدیو می باشند. تصویر و ویدیو ابزارهای دیداری و شنیداری می باشند که به راحتی مخاطب با آن ارتباط برقرار می کند و می تواند ترافیک خوبی را برای سایت شما داشته باشند.
  • بازاریابی مقاله: بازاریابی مقاله یکی از روش هایی است که ترافیک زیادی را برای وب سایت شما می آورد آن هم بصورت کاملا رایگان. بنابراین توجه به ایجاد مقالات و دادن اطلاعات صحیح مداوم به کاربران در حوزه فعالیتی که دارید آمار بازدید شما را بصورت چشمگیری افزایش خواهد داد.
  • ایمیل مارکتینگ: این روش یکی از قدیمی ترین و هنوز هم بارزترین روش های بازدید می باشد. تنها نکته مهم در این روش ارسال ایمیل به مخاطبین هدفمند می باشد. با توجه به اینکه ایمیل یکی از ابزارهای جدایی ناپذیر تمامی کسب و کارها می باشد بنابراین هدفمندترین آن نیز است اگر بصورت صحیح و درست اجرا گردد.
  • بنر مارکتینگ: تبلیغات بنری یکی از مهمترین روش های تبلیغ در جهت برندینگ و افزایش بازدیدکنندگان سایت می باشد. این روش در صورت انتخاب صحیح رسانه و طراحی درست بنر می تواند برندیگ و فروش شما را در بازه زمانی کوتاه به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد.
  • استفاده از خبرگزاری ها: ایجاد خبر و انتشار اخبار در خبرگزاری ها یکی از روش هایی است که بازدیدکننده زیادی را به سایت شما ارجاع می دهد ضمن اینکه یک لینک با ارزش نیز برای سایت شما خواهد بود. ارتباط با سایت های خبری همواره می تواند تاثیر زیادی بر وب سایت شما داشته باشد.
  • انجمن ها و بلاگ ها: ثبت سایت در انجمن ها و بلاگ های تخصصی و حضور در مباحث مطرح شده می تواند ضریب نمایش سایت شما را بالا ببرد. در این روش با ایجاد محتوا در انجمن ها و بلاگ های تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت و همچنین پاسخ گویی تخصصی به سوالات مطرح شده می توانید بخشی از بازدیدکنندگان را به سایت خودتان ارجاع دهید.